Kącik informacyjny kl. 4-8
- Witamy
- -
- Szkoła Podstawowa
- -
- KLASY 4-8
- -
- Kącik informacyjny kl. 4-8

Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski
- 22.06.2026 19:21
- Dnia 15 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027.
W wyborach uczestniczyli uczniowie szkoły, którzy w tajnym głosowaniu wybrali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego.
Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego:
* Przewodniczący – Maksymilian Paprocki
* Zastępca przewodniczącego – Iga Wachowicz
* Skarbnik – Hanna Płuciennik.
Wybory przebiegły sprawnie, zgodnie z obowiązującym regulaminem i w przyjaznej atmosferze.
Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, a nowo wybranym przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego życzymy powodzenia w realizacji swoich pomysłów oraz owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.
Tekst: p. Joanna Juśkiewicz
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły