• Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski
      • Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski

      • 22.06.2026 19:21
      • Dnia 15 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027.

      • W wyborach uczestniczyli uczniowie szkoły, którzy w tajnym głosowaniu wybrali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego.

        Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza.

        Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego:

        * Przewodniczący – Maksymilian Paprocki

        * Zastępca przewodniczącego – Iga Wachowicz

        * Skarbnik – Hanna Płuciennik.

         Wybory przebiegły sprawnie, zgodnie z obowiązującym regulaminem i w przyjaznej atmosferze.

        Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, a nowo wybranym przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego życzymy powodzenia w realizacji swoich pomysłów oraz owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

        Tekst: p. Joanna Juśkiewicz

      • Wróć do listy artykułów
  • Galeria zdjęć:

    • brak danych
  • Liczba wizyt:

    liczba odwiedzin: 109563