Kącik informacyjny kl. 4-8
- Witamy
- -
- Szkoła Podstawowa
- -
- KLASY 4-8
- -
- Kącik informacyjny kl. 4-8
Egzamin na kartę rowerową
- 22.06.2026 19:13
- W dniu 18 czerwca 2026 r. przeprowadzono egzamin na kartę rowerową dla uczniów klasy 4a i 4b. Egzamin składał się z części teoretycznej oraz praktycznej.
Uczestnicy wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się rowerem.
W części praktycznej oceniano umiejętność prawidłowego wykonywania manewrów i bezpiecznego zachowania na drodze.
Egzamin przebiegł sprawnie i zgodnie z obowiązującymi procedurami. Uczniowie, którzy uzyskali wymagany wynik, otrzymali uprawnienia do ubiegania się o kartę rowerową.
Tekst i zdjęcia: p. Monika Kaczmarek
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły