• Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej
      • Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

      • 17.05.2026 21:58
      • W dniach 14 - 15 maja 2026 r. odbyła się wycieczka uczniów klas: 6b, 7b, 8b i 8a SP w Burzeninie do Kotliny Kłodzkiej. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy piękny i pełen tajemnic Zamek Książ w Wałbrzychu.

         
      • Następnie spacerowaliśmy po Palmiarni. Widzieliśmy ciekawe okazy roślin oraz zwierząt.

        W godzinach popołudniowych dotarliśmy na nocleg i obiadokolację do OW "MARIA" w Lewinie Kłodzkim.

        W piątek od rana zwiedzaliśmy Twierdzę Kłodzk w Kłodzku oraz MINIEUROLAND w Kłodzku. I tu była wspaniała przygoda. Zobaczyliśmy ciekawe światowe budowle w mini wydaniu. Widzieliśmy oswojone zwierzęta i ptaki, jak: surykatki, małpki, wiewiórki, zajączki, papugi, tukany, flemingi, pawie, czaple i masę innych zwierząt. Obraz dopełniała piękna, kolorowa roślinność.

        Opiekę nad młodzieżą sprawowały Panie: Sylwia Sobańda, Urszula Dzikowicz, Ewelina Pawlik i Jolanta Małgorzata Stefaniak.

        Tekst i zdjęcia: p. Sylwia Sobańda

      • Wróć do listy artykułów
  • Galeria zdjęć:

    • brak danych
  • Liczba wizyt:

    liczba odwiedzin: 108893