Blog kl.1-3
Dzień Dziecka na medal!
- 02.06.2026 20:02
- Były lody, gofry, popcorn i glutki, czyli wszystko, co dzieci lubią najbardziej. Odwiedzili nas także druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Burzeninie, którzy pokazali sprzęt strażacki i przypomnieli, jak ratować życie.
Dzieci ćwiczyły pierwszą pomoc, oglądały sprzęt gaśniczy i zadawały tyle pytań, że strażacy ledwo nadążali z odpowiedziami!
A potem? Zabawy na świeżym powietrzu, mnóstwo śmiechu i energia, której nie ugasiłby nawet największy strażacki wąż.
Krótko mówiąc – było głośno, wesoło i bardzo dziecięco!
Tekst: p. Aneta Pertkiewicz
Zdjęcia: p. M. Majnert, p. A. Kraśkiewicz, p. M. Mazurek, p. R. Ciżowska, p. M. Sterna, p. Aneta Pertkiewicz
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły