Blog kl.1-3
Warszawa pełna magii i wielkich wrażeń!
- 11.06.2026 21:32
- We wtorek, 9 czerwca, najmłodsi uczniowie naszej szkoły odwiedzili Warszawę. Program wyjazdu był niezwykle ekscytujący!
Na Starym Mieście odkrywaliśmy tajemnice stolicy, słuchając najpiękniejszych warszawskich legend. Następnie przenieśliśmy się na stadion, gdzie największą ekscytację wzbudziła wizyta w strefie zawodników i klubowej szatni.
Kropką nad „i” był wjazd superszybką windą na taras widokowy Varso Tower, skąd dzieci mogły zobaczyć miasto z lotu ptaka. Zmęczeni, ale z wielkimi uśmiechami i masą wspomnień wróciliśmy do domów!
Tekst: p. Magdalena Mazurek
Zdjęcia: p. Magdalena Mazurek, p. Ewelina Pawlik, p. Małgorzata Majnert, p. Zofia Kołodziej, p. Aneta Pertkiewicz
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły