Blog kl.1-3

Blog kl.1-3

    • Szkolny Dzień Zdrowia w przedszkolu i klasach 1-3
      • Szkolny Dzień Zdrowia w przedszkolu i klasach 1-3

      • 10.04.2026 22:53
      • W naszym przedszkolu oraz w klasach 1–3 zrobiło się dziś wyjątkowo kolorowo, pachnąco i… bardzo zdrowo! 😊
      • Obchodziliśmy Dzień Zdrowia, podczas którego przekonaliśmy się, że z owoców można wyczarować prawdziwe pyszności.

        Dzieci przygotowywały sałatki owocowe, szaszłyki pełne witamin oraz świeżo wyciskane soki, które znikały szybciej niż się pojawiały! 🍎🍌🍇

        Nie brakowało uśmiechów, radosnego chrupania i pytań typu: „Czy można dokładkę zdrowia?”

        Było smacznie, wesoło i bardzo witaminowo. Ten dzień pokazał nam, że zdrowe jedzenie może być świetną zabawą – a owoce to prawdziwi superbohaterowie na talerzu! 💪🍓

        Tekst: p. Aneta Pertkiewicz

        Zdjęcia: p. Aneta Pertkiewicz, p. Magdalena Mazurek, p. Karolina Kozłowska

      • Wróć do listy artykułów
  • Galeria zdjęć:

    • brak danych
  • Liczba wizyt:

    liczba odwiedzin: 23507